>

DAŇOVÉ PORADENSTVÍ

Naše společnost je zapsána v seznamu Komory daňových poradců ČR, jako právnická osoba, která je oprávněna vykonávat daňovém poradenství. Na tuto činnost je společnost ze zákona pojištěna.

Daňové poradenství

Tato službu využívají naši klienti, kteří si chtějí ověřit svůj názor na daňový problém, popřípadě klienti, kteří chtějí konzultovat daňovou problematiku související s jejich činností. Výstupem je podle složitosti problému ústní vysvětlení nebo písemné stanovisko daňového poradce. Za poskytnuté daňové rady ze zákona ručíme a ze zákona jsme na výkon činnosti daňového poradce pojištěni. Naší konkurenční výhodou při poskytování daňového poradenství je rozsáhlá a hluboká znalost specializovaného software pro auditory a jiné kontrolní pracovníky IDEA®, který v posledních letech využívají při daňových kontrolách rovněž správci daně včetně specializovaného finančního úřadu. V naší společnosti tento software používáme k naší auditorské činnosti již od roku 2001.

Sestavení daňových přiznání

Tuto činnost provádíme pro klienty, kteří chtějí odborné sestavení daňového přiznání k dani z příjmu nebo DPH i jiným daním a chtějí využít jistoty v podobě ručení daňového poradce za poskytnuté daňové poradenství. V rámci této činnosti můžeme provést daňovou revizi roční účetní závěrky. Klientům sestavujeme zejména

  • daňové přiznání k dani z příjmů fyzických osob
  • daňové přiznání k dani z příjmů právnických osob
  • daňové přiznání k dani z přidané hodnoty včetně povinných příloh (souhrnné hlášení a výpis z evidence pro daňové účely podle § 92a zákona o DPH
  • daňové přiznání k dani silniční
  • daňové přiznání k dani z nabytí nemovité věci
  • daňové přiznání k dani z nemovitých věcí

 

Daňový dohled

V rámci této služby poskytujeme klientům dohled nad vedením účetnictví z hlediska daní včetně zastupování klienta před správcem daně. Podle požadavků klienta provádíme i případnou daňovou revizi roční účetní závěrky.

Zastupování před správci daně

Na přání klienta jsme schopni ho zastupovat před správci daně a tím mu ulehčit jeho administrativní zátěž, aby se klient mohl naplno věnovat svým aktivitám a vykonávat činnosti, kterým rozumí. My rozumíme daňové problematice a jsme schopni lépe hájit zájmy klienta, než jak to umí sám klient.

Osvědčení Komory daňových poradců ČRKontaktujte nás...

  • Zámostí 68, Malenice
  • 387 06 - Česká republika
  • IČ: 62522078
  • Společnost je zapsána v Obchodním rejstříku u Krajského soudu v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 4943.
Tel: 383 371 000
Fax: 383 371 077
Mobil: 602 157 517
Mail: info@adu.cz
všechny kontakty Ukázat mapu

Kontaktní formulář